Snoop Dogg chystá server o konopí

„Mary Jane jsou pro mě pomyslné dveře, kterými se můžou kuřáci marihuany odebrat ven ze záchodu a přiznat, že si prostě chtěli zahulit. Jmenuju se Snoop Dogg a hulím trávu,“ představuje novou platformu s konopím ikona zábavního průmyslu.

Snoop Dogg se společně se spoluzakladatelem webu Tedem Chungem rozhodli podle serveru TechCrunch vytvořit elektronickou encyklopedii konopí pro zkušené kuřáky i pro ty, co se o využití konopí teprve začínají zajímat. Mary Jane má být podle svých tvůrců oproti konkurenci uživatelsky snadnější.

V nabídce serveru nebudou chybět ani autorské texty o legalizaci marihuany a konopném průmyslu, kulinářská show či rozhovory se známými „huliči“. Web nabídne také přehled prodejen s konopím, video s návodem, jak smotat joint nebo radu, jakým způsobem zmírnit aroma marihuany v jídle.

Redakční tým vytvořil databázi druhů marihuany se specifickými léčebnými účinky. Čtenář si budou moci vybrat podle účinků konkrétní rostlinu a díky databázi zkontaktovat prodejce.

Hlavním cílem portálu Mary Jane je podle zakladatelů podpořit byznys s marihuanou a být sjednocující platformou pro uživatele i obchodníky s konopím.

Třiačtyřicetiletý Snoopy Dogg, vlastním jménem Cordoraz Calvin Broadus, se proslavil zejména jako rapper. Dvanáctkrát byl nominován na cenu Grammy. Známý je též jako producent, herec, obchodník a právě propagátor konopí. Finančně podporuje kalifornskou společnost EAZE, která doručuje marihuanu pro léčebné účely
s

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *